Google Ads
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
GOOGLE ADS
GOOGLE ADS
Yeni müşterileri kapınıza getirecek tıklama başına ödeme stratejileri. Google reklam kampanyaları, satışları artırmak ve web sitenize yeni trafik getirmek için hızlı ve uygun maliyetli bir yoldur. Özenle oluşturulmuş Google reklam kampanyalarımız, yatırım getirinizi beklememeniz için gerçek sonuçları hızlı bir şekilde getirmek üzere tasarlanmıştır.

Tıklama başına ödeme kampanyaları ile isteğe bağlı müşteri adayları.

 

Google reklam kampanyaları, satışları artırmak ve web sitenize yeni trafik getirmek için hızlı ve uygun maliyetli bir yoldur. Özenle oluşturulmuş Google reklam kampanyalarımız, yatırım getirinizi beklememeniz için gerçek sonuçları hızlı bir şekilde getirmek üzere tasarlanmıştır.

 Kampanyanızı iyileştirmek ve yeni müşteriler çekmek için hedefli anahtar kelimeler kullanıyoruz. Hızlı kurulum, kapsamlı yönetim ve güvenilir araştırma ve raporlama, olağanüstü sonuçlar elde etmek için tasarlanmış birinci sınıf bir özel strateji sunmak için bir araya gelir.

Tıklama başına ödeme kampanyaları basit görünse de, yönetimi şaşırtıcı derecede zor olabilir. Anahtar kelime stratejinizi doğru yapamazsanız, daha az etkili trafik için daha fazla ödeme alabilirsiniz. PPC uzmanlarımız, web sitenize doğru kişileri getirmek için doğru stratejiyi doğru fiyata seçmenize yardımcı olabilir.

 

PPC reklamcılığı nasıl çalışır.

PPC reklamcılığı çok basit bir konsept üzerinde çalışır: belirli anahtar kelimeleri hedefleyen bir reklam yayınlarsınız ve reklamınızın oluşturduğu her tıklama için ödeme yaparsınız. Ancak, tüm basit kavramlar gibi, pratikte daha karmaşıktır.

İlk olarak, anahtar kelimeler belirli bir fiyata gelmez. Reklamverenler belirli anahtar kelimelere teklif veriyor. Bu, daha genel, geniş anahtar kelimelerin dar, niş anahtar kelimelerden daha pahalı olabileceği anlamına gelir. Ayrıca, güçlü bir anahtar kelime stratejisine sahip etmenin de önemli olmasının nedenidir, bu nedenle yalnızca hedef kitlenizden gelen tıklamalar için ödeme yapıyorsunuz.

Bu, düzenli olarak güncellenen dinamik bir stratejiye sahip olmanın önemli olmasının bir başka nedenidir. PPC kampanyanız sonuçları hemen gösterir, ancak bu sonuçlar uzun sürmeyebilir. Stratejinizi taze tutmak için hedef anahtar kelimelerinizi izlemeniz önemlidir.

Ne için ödeme yaptığınızın bir diğer unsuru da sonuçlar sayfasındaki konumunuzdur. Sayfada daha yüksek konumlar daha fazla trafik oluşturduğundan, sayfada daha yüksek bir konum reklamveren için bir primle gelir.,

 

 

Reklamlar - müşteri adaylarını almanın en hızlı yolu.

Dijital Reklamcılık, sizi daha önce bumamış olabilecek yeni müşteriler getirmenize yardımcı olur. Google ve Facebook ile PPC reklamları, herhangi bir pazarlama çabasının önemli bir parçasıdır.

Çevrimiçi Mükemmellik Planımızda belirtilen diğer pazarlama öğeleriyle birleştiğinde, çevrimiçi dünyada başarılı olmak için iyi donanımlı olacaksınız.

Dijital dünyada başarı sağlamak için dokuz aşamalı planımıza göz atın.

 

PPC kampanyasının SEO kampanyasından farkı nedir?

Tıklama başına ödeme kampanyası ile SEO kampanyası arasında birçok fark vardır. Birincil fark, kampanyanın son hedefidir. Bir PPC kampanyası kısa vadeli sonuçlara ve anında satışlara odaklanmıştır. Bir SEO kampanyasının amacı, genel arama konumunuzu uzun vadede büyütmektir.

PPC kampanyası, bir ürün lansmanı veya yeni bir müşteri adayı oluşturma kampanyası için mükemmel bir araçtır, bu da hemen sonuçlara ihtiyacınız olan bir şeydir. Organik arama yoluyla sitenize giden trafiği kalıcı olarak artırmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan şey bir SEO kampanyasıdır.

 

Hangisi daha iyi: SEO veya PPC?

En sık sorulan sorulardan biri, SEO veya PPC'nin bir pazarlama kampanyası için daha iyi olup olmadığıdır. Her ikisi de çok farklıdır ve en iyisini belirlemek hedef pazarınıza ve hedeflerinizin ne olduğuna bağlıdır.

SEO zaman alır, ancak güçlü organik sıralamalar ve trafik için uzun vadeli istikrarlı sonuçlar sağlar. PPC ile sonuçları ve reklam pozisyonlarını anında görmeye başlarsınız ve ideal müşterinizi çekmek için kampanyanızı kolayca iyileştirebilirsiniz.

 

Google AdWords yalnızca arama ağı reklamları mı çalıştırır?

Google AdWords, geniş bir reklam yeri ağına ve kampanya türlerine erişmenizi sağlayan güçlü ve sağlam bir reklam platformudur. Google AdWords ile arama ağı reklamları (çoğu kişi Google AdWords hakkında düşündüklerinde ne düşünür), görüntülü reklamlar (diğer adıyla banner reklamlar), yeniden pazarlama kampanyalarıYouTube reklamları (hem banner hem de video) ve Gmail reklamları yayınlayabilirsiniz.

 

Google AdWords kampanyası oluşturmada neler var?

Google AdWords, hemen hemen herkes tarafından kolayca kullanılabilen kullanıcı dostu bir araçtır. Ancak, doğru yapıyorsanız iyi bir AdWords kampanyası kurmak çok karmaşıktır ve platform hakkında kapsamlı bir bilgi, kampanyanın ihtiyacınız olan sonuçları size getirmek için ayarlanmasına yardımcı olabilir.

Tıklama başına ödeme kampanyanızı kurduğumuz zaman şunları yapıyoruz:

  • Reklamcılık hedeflerinizi anlayın.
  • Ürünlerinizi ve karlılıklarını anlayın.
  • En etkili kampanya türünü seçin.
  • Derinlemesine anahtar kelime araştırması yapmak.
  • Maliyetleri düşürmek için doğru kampanya yapısını oluşturun.
  • Reklamlarınızı daha ilgi çekici hale getirmek için birçok "reklam uzantısı" oluşturun.
  • Google Analytics'te dönüşüm izlemeyi ayarlayın.

Bu iş çok zaman alır, ancak paranızın daha da ileri gideceği ve daha iyi getiri elde edeceğiniz anlamına gelir.

 

Bir Reklam kampanyam olmasına rağmen, kendim neden Google Reklamımı göremiyorum?

Müşteriler tarafından genellikle tıklama başına ödeme kampanyası yürütmelerine rağmen kendilerini aradıklarında Neden Google Ads'lerini göremedikleri sorulur. Reklamınızın gösterilmemenin birçok nedeni vardır. Bunun nedeni coğrafi konumunuz, hedeflenen arama teriminiz veya geçmiş kullanıcı davranışınız olabilir.

Ancak, ilk önemli tavsiyemiz asla kendinizi aramamaktır, çünkü reklam kampanyanızı etkileyebilir. Reklam yerleşiminiz hakkında endişeleriniz varsa veya gösteriliyorsa yapılacak en iyi şey, Google Ads arayüzünde Reklam Önizleme ve Tanı Aracı'nı kullanmaktır. Bu, hesap istatistiklerinizi, reklam kalitenizi veya reklam ilgi alanınızı etkilemeden reklamınızın nasıl göründüğünü görmenizi sağlar.

 

Sizin için yapılan etkili reklam kelimeleri kampanyaları.

İşletmeniz için bir Google AdWords kampanyasına ihtiyacınız olduğunda AltTab Web Tasarım'daki uzmanlar size yardımcı olmak için buradadır. İstediğiniz sonuçları ödemek istediğiniz fiyata getiren bir tıklama başına ödeme kampanyası tasarlamanıza ve başlatmanıza yardımcı olabiliriz. Bugün bizi ara ve başlayalım!

 
Hitap Ettiğimiz Sektörler

Verimliliklerini ve etkinliklerini artırmak için hizmetlerimizi ve çözümlerimizi sunarken kapsamlı iş dikeyleri yelpazesinin her yönünü ele alıyoruz. Özel olarak tasarlanmış çözümlerimizi kullanarak, aşağıdakiler gibi birden fazla endüstrinin ihtiyacını karşılıyoruz

 

  Market Uygulaması Geliştirme
Online Bakkaliye

Artan rekabetle birlikte, market işleri bir perakende mağazasından daha fazlasını gerektiriyor...

 Gıda Sipariş Uygulaması Geliştirme
Yemek ve Restoranlar

Son birkaç yılda çevrimiçi yemek sipariş web siteleri işinde bir artış oldu...

   E-öğrenme Uygulaması Geliştirme
Eğitim ve Öğretim

Mobil uygulamalar hayatımızın önemli bir parçası haline geldi. Sadece isteyip istemediğinize bakılmaksızın...

     Taksi Rezervasyon Uygulaması Geliştirme
Online Taksi

Son zamanlarda Taksi rezervasyon uygulamasında ve Bisiklet taksi uygulaması geliştirmesinde bir artış oldu...

Gayrimenkul Uygulama Geliştirme
Emlak ve Emlak

Gayrimenkul, sürekli genişleme modunda olan böyle bir iştir....

Fitness Uygulaması Geliştirme
Fitness

Sağlıklı yaşam için spor salonları artık evimizde...

E-ticaret Geliştirme
E-ticaret ve Alışveriş

E-ticaret işi patlama aşamasında. Web tabanlı işletme prosedürü aktardı...

Çamaşırhane Uygulaması Geliştirme
Kuru Temizleme

Artık yüksek fonksiyonel hizmet sunan müşterileriniz için market deneyimini yeniden yaratabilirsiniz...

Evlilik Uygulaması Geliştirme
Evlilik

AltTab Web Tasarım, bu dünyada kullanıcı dostu uygulamalar, yazılımlar geliştirmesi ile ünlüdür...

Sağlık Uygulaması Geliştirme
Sağlık ve Eczacılık

AltTab Web Tasarım, bu dünyada kullanıcı dostu uygulamalar, yazılımlar geliştirmesi ile ünlüdür...

Akış Uygulaması Geliştirme
Medya ve Eğlence

AltTab Web Tasarım, bu dünyada kullanıcı dostu uygulamalar, yazılımlar geliştirmesi ile ünlüdür...

 
Seyahat Web Sitesi Geliştirme
Seyahat ve Turizm

AltTab Web Tasarım, bu dünyada kullanıcı dostu uygulamalar, yazılımlar geliştirmesi ile ünlüdür...

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin
Yandex.Metrica