Arama Motoru Opti̇mi̇zasyonu
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU
ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU
İnsanlar işletmenizi veya hizmetlerinizi aradığında sizi mi buluyorlar yoksa rakiplerinizi mi buluyorlar? Arama motoru optimizasyon stratejinizi ihmal ettiyseniz, rakiplerinizi bulma olasılıkları yüksektir. Harika bir SEO stratejisi, web sitenizi arama motoru sonuçlarının birinci sayfasında konumlandırmaya yardımcı olarak web sitenizin organik sıralamasını güçlendirir ve sizinle iş yapma olasılığı en yüksektir.

Bir arama motoru sonuç sayfasının birinci sayfasındaki ilk sonuç, tüm organik trafiğin% 70'ini alır.

SEO uzmanlarımızın amacı, sayfanızı bu imrenilen sayfa-bir konumuna getirmek, trafiğinizi artırmak ve satışlarınızı artırmaktır.

Seo Paketleri Şunları İçerir:

 
 

Anahtar Kelime Araştırması

Derinlemesine anahtar kelime araştırma stratejimiz, müşterilerinizin şu anda Google'da yazdığı en popüler ve alakalı terimleri arar. Rakiplerinizin anahtar kelimelerini inceler, geçmiş Google Analytics ve Search Console verilerinize bakar ve anahtar kelime araştırma yazılımımızı kullanarak gizli eğilimleri ortaya çıkarırız. Sonunda, işletmenize uygun en etkili ve karlı anahtar kelimeleri belirlemiş olacağız.

 

Sayfa İçi Seo

Hedef anahtar kelimeleriniz belirlendikten sonra mükemmel meta başlıkları ve meta açıklamaları hazırlayıp sayfalarınıza ekleyeceğiz. Bu etiketler yalnızca Google gibi arama motorlarının her sayfanın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamasına yardımcı olmak için HTML kodunda görülebilir ve hedef anahtar kelimeleriniz için sıralamanıza yardımcı olur.

 

Site İçi Bağlantı

Dahili bağlantı içeriğinizi bağlar ve Google'a web sitenizin yapısını gösterir. Dahili bağlantılar ayrıca web sitenizde bir hiyerarşi kurarak Google'ın en çok bağlantı değeri sağlayan en önemli sayfaları görmesini sağlayarak her sayfa için sıralama potansiyelini artırabilir.

 

Geri Bağlantı

Web sitenizin güvenini ve otoritesini daha da artırmak için web sitenize devam eden bir geri bağlantı stratejisini tamamlıyoruz. Yerel alıntılar ve dizinlerden oluşan bir ağ oluşturuyoruz, web sitenizi sağlıyoruz ve nişe özgü otorite kaynaklarından bağlantılar ediniyoruz.

 

Devam Eden Kampanya İncelemesi

Kampanyanızdaki her öğeye, SEO anahtar kelime sıralamalarınıza ve web sitesi trafik kaynaklarınıza bakmak için SEO kampanyanızı düzenli olarak inceliyoruz. Ayrıca, anahtar kelime sıralama pozisyonlarınızın gelişmesini sağlamak için sayfa içi ve sayfa dışı optimizasyon değişiklikleri yapmaya devam ediyoruz.

 

Analitik ve Hedefler Kurulumu

Web sitenizin performansı hakkında en iyi ve en güncel bilgilere sahip olduğundan emin olmak için Google Analytics ve Google Search Console'u web sitenize kurup yüklüyoruz. Bu araçlar, SEO kampanyalarınızın gerçek zamanlı performansını görmemizi ve gerektiğinde ayarlamalar yapmamızı sağlar.

 

Teknik Denetim

Arama motorlarındaki sıralamanızı iyileştirmenize yardımcı olmak için web sitenizin teknik yönlerine derinlemesine dalaceğiz. SEO kampanyanızın en etkili olması için hangi düzeltmelerin uygulanması gerekebileceğini belirlemek için web sitenize kapsamlı bir göz atıyoruz.

 

Rakip Analizi

SERP sonuçlarında web sitenizin üzerinde yer alan rakipleri analiz ediyoruz. SEO stratejinizin rekabetçi olduğundan emin olmak için hedeflenen anahtar kelimelerini, site yapısını, backlink profilini, alıntıları, dahili bağlantı stratejisini, Google Business profilini ve web sitesi içeriğini karşılaştırırız.

 

Aylık Check-in & Rapor

SEO Paketinizin en önemli kısmı sonuçlardır. Arama motoru sıralamanızın ilerlemesini aylık bir ekran paylaşımı üzerinden göstermeyi seviyoruz. Ayrıca, boş zamanlarınızda gözden geçirmek için istediğiniz zaman ilerlemenizin raporlarını parmaklarınızın ucunda olacaktır.

 

SEO: uzun vadeli trafik ve müşteri adayları.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), çevrimiçi tüketicilerin arama yaparken işletmenizi bulmalarını sağlamanın en iyi yoludur. Bu nedenle, Çevrimiçi Mükemmellik Planımızda kullandığımız dokuz kaldıraçlardan biridir.

Müşterilerinizin şirketinizi kiralamak için kullandığı terimler için Google'da tam olarak görünüyorsanız, başarı için daha iyi bir şansı garanti etmiş olursunuz.

Arama, kimliğinizin, çevrimiçi varlığınızın ve pazarlamanın birbirine nasıl uyduğu hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

Arama Motoru Optimizasyonu Hakkında

 

Hangisi daha iyi: SEO veya PPC?

En sık sorulan sorulardan biri, SEO veya PPC'nin bir pazarlama kampanyası için daha iyi olup olmadığıdır. Her ikisi de çok farklıdır ve en iyisini belirlemek hedef pazarınıza ve hedeflerinizin ne olduğuna bağlıdır.

SEO zaman alır, ancak güçlü organik sıralamalar ve trafik için uzun vadeli istikrarlı sonuçlar sağlar. WIth PPC, sonuçları ve reklam pozisyonlarını anında görmeye başlarsınız ve ideal müşterinizi çekmek için kampanyanızı kolayca iyileştirebilirsiniz.

Sıralamamın gelişmesi ne kadar sürer?

Genel olarak konuşursak, birkaç hafta içinde çekiş görebiliriz, ancak bu SEO kampanyanızın ve hedeflenen anahtar kelimelerin zorluğuna bağlı olacaktır. Genellikle daha rekabetçi anahtar kelime sıralamalarının artmasının üç ila altı ay süreebileceğini söylüyoruz.

İyi bir çevrimiçi üne sahip yerleşik siteler için, yapılan SEO değişiklikleri neredeyse anında bir etkiye sahip olacaktır. Çevrimiçi bir izleme kaydı olmayan daha yeni bir siteniz varsa, sonuçlar daha fazla zaman alacaktır. Bununla birlikte, SEO'nun dikkatli kurulum ve biraz zaman verildiğinde önemli bir etki yaratan güçlü bir strateji olduğundan emin olabilirsiniz.

Güncelleştirmeleri ne sıklıkta alacağım?

Her ay kampanya performansınızla ilgili ayrıntılı raporlar göndeririz:

 • Özel aylık SEO ve Google Ad panosu raporlaması. Bu rapor her zaman canlı olacaktır, böylece gerektiğinde ay boyunca görüntüleyebilirsiniz.
 • Kampanya performansı ve SEO hesap yöneticinizden gelen tüm talepler hakkında iki haftada bir güncelleme yapın

Seo'nun faydalarını görmeniz neden zaman alır?

Bir SEO kampanyasından elde edilen sonuçları görmenin ne kadar süreceğini belirlerken göz önünde bulundurulacak birçok faktör vardır. Örneğin, çevrimiçi varlığı olmayan yeni kurulmuş bir işletmenin SEO çabalarından elde edilen sonuçları görmesi altı aya kadar sürebilir. Mevcut bir çevrimiçi varlığa sahip bir işletme için SEO'dan elde edilen sonuçlar hemen görülebilir.

Bu faktörlerden bazıları şunlardır:

 • Anahtar kelimeler ve anahtar kelime temaları seçildi.
 • Mevcut içeriğinizin bu anahtar kelime temaları için ilgisi.
 • İçeriğinizin kalitesi ve ZATEN SP'lerde sıralama yapan rakipler.
 • Alanınızın ve web sitenizin yaşı.
 • Kullanıcı ölçümleri (ör. bir kullanıcının web sitenizde ne kadar süre kaldığı).
 • İşinizin yeri.
 • Google'da karşınıza çıktığınızdaki rakipler ve ne kadar yerleşik oldukları.
 • Değişikliklerin bir kampanyanın başlangıcından itibaren ne kadar hızlı uygulandığı.

Teknik SEO denetimi nedir?

Teknik seo denetimiarama motorlarındaki sıralamanızı iyileştirmeye yardımcı olmak için web sitenizin teknik yönlerini kontrol eder. SEO kampanyanızın en etkili olması için hangi düzeltmelerin uygulanması gerekebileceğini belirlemek için web sitenize kapsamlı bir göz atmamızı sağlar.

Teknik SEO denetiminde yer alan kontrollerden bazıları şunlardır:

 • Web sitenizin dizinlenebilirliği
 • Web sitenizin taranabilmesi
 • URL parametre denetimleri
 • Yeniden yönlendirme denetimleri
 • SSL sertifika denetimleri
 • Site haritası denetimleri
 • Web sitenizin gözlenebilir sürümlerini kontrol etme
 • İç bağlantıları denetleme (bozuk bağlantılar ve artık sayfalar)
 • Web sitesi hız denetimi
 • Mobil yanıt verme kontrolleri
 • Karışık içerik denetimleri

SEO kampanyamıza ek anahtar kelimeler veya bölgeler ekleyebilir miyiz?

Mevcut SEO paketiniz, SEO stratejimiz hakkındaki araştırmamıza ve bilgimize dayanarak belirli anahtar kelimeleri, hizmetleri ve konumları aktif olarak hedeflemek için tasarlanmıştır. Bazı durumlarda, başarılı bir kampanyayı desteklemek için yeterli arama hacmine sahip olmadıklarından ek anahtar kelimeler veya konumlar kampanyanızın dışında tutulmuştır.

SEO kampanyanızı sunduğunuz ek bir hizmeti kapsayacak şekilde genişletmek veya yeni bir konuma veya bölgeye odaklanmak istiyorsanız, bu genişletmeyi desteklemek için mevcut paketinize bir ekleme yapmayı kesinlikle tartışabiliriz.

 

 

Hitap Ettiğimiz Sektörler

Verimliliklerini ve etkinliklerini artırmak için hizmetlerimizi ve çözümlerimizi sunarken kapsamlı iş dikeyleri yelpazesinin her yönünü ele alıyoruz. Özel olarak tasarlanmış çözümlerimizi kullanarak, aşağıdakiler gibi birden fazla endüstrinin ihtiyacını karşılıyoruz

 

        Market Uygulaması Geliştirme
Online Bakkaliye

Artan rekabetle birlikte, market işleri bir perakende mağazasından daha fazlasını gerektiriyor...

  Gıda Sipariş Uygulaması Geliştirme
Yemek ve Restoranlar

Son birkaç yılda çevrimiçi yemek sipariş web siteleri işinde bir artış oldu...

 E-öğrenme Uygulaması Geliştirme
Eğitim ve Öğretim

Mobil uygulamalar hayatımızın önemli bir parçası haline geldi. Sadece isteyip istemediğinize bakılmaksızın...

                                      Taksi Rezervasyon Uygulaması Geliştirme
Online Taksi

Son zamanlarda Taksi rezervasyon uygulamasında ve Bisiklet taksi uygulaması geliştirmesinde bir artış oldu...

Gayrimenkul Uygulama Geliştirme
Emlak ve Emlak

Gayrimenkul, sürekli genişleme modunda olan böyle bir iştir....

Fitness Uygulaması Geliştirme
Fitness

Sağlıklı yaşam için spor salonları artık evimizde...

E-ticaret Geliştirme
E-ticaret ve Alışveriş

E-ticaret işi patlama aşamasında. Web tabanlı işletme prosedürü aktardı...

Çamaşırhane Uygulaması Geliştirme
Kuru Temizleme

Artık yüksek fonksiyonel hizmet sunan müşterileriniz için market deneyimini yeniden yaratabilirsiniz...

Evlilik Uygulaması Geliştirme
Evlilik

AltTab Web Tasarım, bu dünyada kullanıcı dostu uygulamalar, yazılımlar geliştirmesi ile ünlüdür...

Sağlık Uygulaması Geliştirme
Sağlık ve Eczacılık

AltTab Web Tasarım, bu dünyada kullanıcı dostu uygulamalar, yazılımlar geliştirmesi ile ünlüdür...

Akış Uygulaması Geliştirme
Medya ve Eğlence

AltTab Web Tasarım, bu dünyada kullanıcı dostu uygulamalar, yazılımlar geliştirmesi ile ünlüdür...

 
Seyahat Web Sitesi Geliştirme
Seyahat ve Turizm

AltTab Web Tasarım, bu dünyada kullanıcı dostu uygulamalar, yazılımlar geliştirmesi ile ünlüdür...

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin
Yandex.Metrica