Web Tasarım
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
WEB TASARIM
WEB TASARIM
Sizi bir otorite olarak konumlandıran ve müşteri adayları oluşturan bir web sitesi oluşturun. Web sitesi tasarımınız, kitlenizin ihtiyaçlarını karşılarken şirketinizin hedeflerini karşılamaya odaklanmalıdır. İkisini de iyi yapmak dengeleyici bir harekettir. Bu zorluğun üstesinden çıkmana yardım edeceğiz. Web siteniz sadece marka varlığınızın temel taşıdır, aynı zamanda gelir elde etmenin güçlü bir yoludur. Performans göstermeyen bir şeye neden para harcarsın ki?

Web sitesi tasarımınız, kitlenizin ihtiyaçlarını karşılarken şirketinizin hedeflerini karşılamaya odaklanmalıdır.

İkisini de iyi yapmak dengeleyici bir harekettir. Bu zorluğun üstesinden çıkmana yardım edeceğiz.

Web siteniz sadece marka varlığınızın temel taşıdır, aynı zamanda gelir elde etmenin güçlü bir yoludur. Performans göstermeyen bir şeye neden para harcarsın ki?

AltTab Web Tasarım'da, paranızın karşılığını en iyi şekilde almanıza yardımcı oluyoruz. Hedef kitlenizi, işletme içgörülerinizi ve tüm küçük ayrıntıları dikkate alıyoruz.

Bir web sitesinden daha fazlasını oluşturacağız: Size 7/24 müşteri hizmetleri ve satış temsilciniz olan bir çevrimiçi platform oluşturacağız.

 

Web Sitenizin Şu Şekilde Olması Gerekir:

 
 
 

Düzenlemesi Kolay

Web sitenizin metinlerini ve resimlerini güncellemek için herhangi bir kodlama becerisine ihtiyacınız olmamalıdır. Ekibiniz, gelecekteki personeli eğitmek için sağlanan bir video kaydı ile ekran paylaşımı üzerinden eğitilecektir.

Google Dostu

Google arama sonuçlarında iyi performans sergilemek başarınız için çok önemlidir. AltTab Web Tasarım'da sitenizin Google efendisinin gözünde ölçülmesini sağlıyoruz.

Güvenilir

Günümüz toplumunda içinden geçecek kadar saçmalık var. Web siteniz bunlardan biri olmamalı. Hedef kitlenize gururla arkasında durabileceğiniz dürüst ve iyi yazılmış içerikler süzün.

Hızlı Yüklenme

Dünya parmaklarımızın ucunda ve web sitenizin yetişmesi gerekiyor. Seyircinizi bekletmeyin. Tasarımlarımız her türlü teknolojide hızlı, duyarlı ve kullanıcı dostudur. Sayfalarınız 4 saniye veya daha kısa sürede yüklenmelidir. Birkaç saniyelik yükleme süresi dönüşüm yapabilir veya kırabilir.

Kısa ve Öz 

Basit tut. Bilgi aşırı yüklemesi gerçek bir şeydir ve bazen daha azın daha fazla olduğu doğrudur. Düzenlerin, tasarımların ve içeriğin açık ve öz olması gerekir. Unutmayın, tutarlılık anahtardır.

Zorlayıcı

Sıkıcı şeyler unutulur ve istenmeyen web siteleri düz düşer. İnternette herhangi bir şey olabilirsiniz, neden ilgi çekici olmasın? Kitlenize harekete geçmeleri için ilham verin. Ulaşmak için sabırsızlıkla bekledikleri bir destinasyonla onları yakında unutamayacakları bir maceraya atın.

Eşsiz

Bazı ajanslar tüm müşterileri için aynı şablonları yeniden kullanıyor, ancak benzersiz olmak çevrimiçi rekabet etmenin yoludur. Öne çıkmanıza ve sıkıcı rekabetten farklı olmanıza yardımcı oluyoruz.

 

Mobil Erişilebilir

Kitlenizin %50'sinin mobil cihazda olma olasılığı yüksektir. Ziyaretçileriniz sayfanıza nasıl gelirse gelsin siteniz en iyi şekilde görünecektir: masaüstü, tablet, dizüstü bilgisayar, mobil.

 
 
 
 
 
 

Web siteniz her şeyin anahtarıdır.

Web siteniz şirketinizin tüm kimliğini tek bir yerde tutar ve pazarlama çabalarınızın çoğunun hedefidir.

Çevrimiçi olarak otoritenizi kurabileceğiniz ve içeriği gerçekten kontrol edip sahip olabileceğiniz tek yerdir. Patron sensin.

 

Projenizde netlik elde edin.

 

Sonuçta web siteniz, kâr oranını artırması gereken bir yatırımdır.

Yatırım getirisi konusunda endişeli olduğunu biliyoruz. Yüksek değerli bir şey istiyorsun, onun işaretine uyan bir şey. AltTab Web Tasarım'da web sitenizden sonuçlara ihtiyacınız olduğunu anlıyoruz, sadece bakmak için güzel bir şeye değil.

Yardım etmek için buradayız.

Paylaşmanız gereken br ihikayeniz ve yayılacak bir mesajınız var ve bunları dijital varlığınızı yönlendirmek için kullanabilmeniz çok önemlidir. Hayatta kalmaktansa gelişmenin anahtarı bu.

Çevrimiçi stratejiniz de en az ilgi çekici bir tasarım kadar önemlidir. Hedef kitlenizle en iyi şekilde nasıl bağlantı kuracağınızı ve onları harekete geçmeye nasıl zorlayacağınızı bulmanıza yardımcı olacağız.

İşletmenizin dijital yolculuğuna başlamak için bugün bize ulaşın. Sonuç almanıza yardımcı olmaya hazırız.

WordPress web tasarımı.

WordPress, tüm web sitelerinin% 40'ına ve İçerik Yönetim Sistemlerinin% 60'ına güç sağlar. Buna Forbes, The White House, TechCrunch, BBC America ve Facebook Newsroom gibi büyük web siteleri dahildir.

AltTab Web Tasarım'da, isteye bağlı olarak yeni web sitelerimizin çoğunu WordPress kullanarak oluşturuyoruz ve geçici WordPress desteği ve WordPress bakım planları ile temiz çalışmasını sağlıyoruz.

WordPress'in gücünü ve esnekliğini kullanmak, tüm yaratıcı güçlerimizi gelecek yıllar boyunca desteklenecek istikrarlı bir çerçevede kullanmamızı sağlar.

 

 

Web Tasarım Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Yeni bir web sitesi tasarlamanın maliyeti nedir?

Ne yapılması gerektiğini bilmeden önce işinizi, teklifinizi, hedef kitlenizi, hedef kitlenizi ve projenin hangi sorunları çözeceğini tam olarak anlamalıyız. Bu son fiyatı belirleyecek.

Tanısı olmayan reçetenin yanlış tedavi olduğuna inanıyoruz.

Hedeflerinizi tam olarak anlamak ve keşfetmek için zaman almayan ve başarının sizin için nasıl göründüğünü tanımlamanıza yardımcı olan bir kuruluşla yatırımınızı riske etmeyin.

Web sitenizin iş ekosisteminizin genel resminin sadece bir parçası olduğunu anlıyoruz. Ekosisteminizin bir veya iki bölümü eksikse, yeni bir web sitesinin beklediğiniz sonuçları vermeyeceğini de anlıyoruz.

Bu nedenle, web sitenizin hangi rolü oynadığını ve başarılı olmak için bu web sitesinde neye ihtiyacınız olduğunu net bir şekilde anlamaya çalışıyoruz. (Bunlar metin yazarlığı, fotoğraflar vb.) İlk konuşmamızda aşağıdaki soruları sormamızı bekleyebilirsiniz:

 • Potansiyel müşteriler sizi nasıl bulacak?
 • Ziyaretçileriniz web sitenize geldiklerinde ne yapmak/ görmek/deneyimlemek isterler.
 • Bu çözümün uygulanmasından 6 ay sonra başarı size nasıl görünecek?ndevu mu alıyorsun?
 • Kullanıcılarınız içeriğinizin/özelliklerinizin herhangi bir bölümüne erişmek için oturum açacak mı?
 • Zaten bir logonuz var mı ve kim olduğunuz için otantik ve hedef kitlenize hitap ediyor mu?
 • Kaç web sayfası lazım olduğuna dair bir fikriniz var mı?
 • Mevcut bir siteyi değiştiriyoruz mu? Mevcut sitenizde neyin çalışıp çalışmadığını bize anlatın.
 • İçeriği kim yazıyor?
 • Hizmetlerinizi, ürününüzü, konumunuzu ve/veya ekibinizi güçlü bir şekilde sergileyen bir fotoğrafçılığınız var mı?

Web sitenizin inşasının nelere mal olacağı hakkında bize en iyi fikri vermek için birçok soru soruyoruz.

Başka her şey bizim görüşümüze göre yanlış tedavi olur.

Bir web sitesi oluşturmak ne kadar sürer?

Projenizi tamamlamanın ne kadar süreceğini belirleyen üç (3) faktör vardır:

 1. Yapılacak işin kapsamı.
 2. Onu oluşturan ekibin kullanılabilirliği ve becerisi.
 3. İstemcinin ne kadar hızlı geri bildirim sağlayabildiği ve gerekli ekip toplantıları için kullanılabilirliği.

Bununla birlikte, AltTab Web Tasarım 'ın oluşturduğu temel bir iş web sitesi, içerik oluşturma, geri bildirim turları ve canlı yayın dahil olmak üzere 6-8 hafta sürer.

E-ticaret ve üyelik siteleri 10-16 hafta sürebilir, ancak bu büyük ölçüde özellik ve ürün sayısına bağlıdır.

Size bir proje teklifi verdiğimizde, her zaman beklenen fiyatla birlikte bir zaman tahmini de ekleriz.

Web tasarım süreciniz nedir?

Ne yapacağımızı (ve hangi sırayla) yapacağımızı bilmek, başarınız için kritik öneme sahiptir. 

Bir web sitesi oluşturma sürecinde şeffaflık eksikliği, örgütsüz bir ajansın ayırt edici özelliğidir. Amacımız herhangi bir web tasarım ajansının en iyi tasarım ve geliştirme sürecine sahip olmaktır. Aslında, sürecimizi baştan sona özetleyen dokuz adımlı bir plan oluşturduk.

Sürecimiz hakkında en son bilgi için blogumuzu ziyaret edin, web tasarım ipuçları ve web tasarım endüstrisinden en sonlar hakkında eğitim alın!

Neden sahip olduğum web sitesini saklayıp yeniden tasarlayamıyorum?

Eski web siteniz sizin için çalışmıyor. Öyle olsaydı bunu okumazdın. Bozuk bir şeyi yeniden tasarlamak paslı bir arabaya yeni bir boya işi vermek gibidir. Harika görünebilir, ancak sorunlar hala oradadır ve yine de soruna neden olacaktır.

Her şeyi söküp atarak ve yeni bir başlangıç yaparak, size tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan ve tüm hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak yalın, ortalama bir web sitesi oluşturabiliyoruz. Web tasarım uzmanlarımız, sitenizde mevcut mimariniz tarafından desteklenmeyebilecek en yeni teknolojiyi tanımlayabilir ve uygulayabilir.

Sıfırdan başlayarak, hayal bile edep ettiğiniz bir şey yaratabiliriz.

Bununla birlikte, web sitenizin üzerine bir şeyler oluşturabileceğimiz nadir durumlar vardır. Bu, gördüğümüz vakaların sadece % 10'unda olur. Ancak, web sitenizi genişletip genişletemeyeceğimizi görmek için web sitenizin bir analizini kurmamaktan her zaman mutluluk duyarız.

Web sitem Google'da bulunacak mı?

SEO, SEM ve sosyal medya pazarlama ihtiyaçlarınıza adanmış bir pazarlama departmanımız var. Web sitenizin arka ucunun SEO en iyi uygulamaları göz önünde bulundurularak ayarlandığından emin olmak için SEO uzmanlarımızla birlikte çalışıyoruz. SEO ekibimiz, web sitenizin baştan sona trafiği yakalamak için ayarlandığından emin olmak için web tasarım sürecine entegre edilmiştir.

Başlık etiketlerinizi, meta açıklamalarınızı ve başlıklarınızı Google'a görünür hale getirmek için anahtar kelime araştırması sağlıyoruz. Siteniz kurulduktan sonra, web sitenizin Google'da maksimum pozlama alması için bizi aylık bir SEO tutucu için kiralayabilirsiniz.

Web sitemin içeriğini kim sağlayacak?

Web tasarım hizmetlerimiz, sizin için oluşturduğumuz tüm sayfaların içeriğini sağlamanızı gerektirir. İçeriğinizi oluşturmak için kullanabileceğiniz ek bir ücret karşılığında metin yazma hizmetleri sunuyoruz. Metin yazarlarımız, içeriğinizin web sitenizin görünümüne ve hissine uygun olmasını sağlamak için tasarımcılarımız ve SEO uzmanlarımızla yakın bir şekilde çalışır ve trafiği çekmek ve müşterileri dönüştürmek için tasarlanmıştır.

 


Hitap Ettiğimiz Sektörler

Verimliliklerini ve etkinliklerini artırmak için hizmetlerimizi ve çözümlerimizi sunarken kapsamlı iş dikeyleri yelpazesinin her yönünü ele alıyoruz. Özel olarak tasarlanmış çözümlerimizi kullanarak, aşağıdakiler gibi birden fazla endüstrinin ihtiyacını karşılıyoruz

 

    Market Uygulaması Geliştirme
Online Bakkaliye

Artan rekabetle birlikte, market işleri bir perakende mağazasından daha fazlasını gerektiriyor...

 Gıda Sipariş Uygulaması Geliştirme
Yemek ve Restoranlar

Son birkaç yılda çevrimiçi yemek sipariş web siteleri işinde bir artış oldu...

  E-öğrenme Uygulaması Geliştirme
Eğitim ve Öğretim

Mobil uygulamalar hayatımızın önemli bir parçası haline geldi. Sadece isteyip istemediğinize bakılmaksızın...

  Taksi Rezervasyon Uygulaması Geliştirme
Online Taksi

Son zamanlarda Taksi rezervasyon uygulamasında ve Bisiklet taksi uygulaması geliştirmesinde bir artış oldu...

Gayrimenkul Uygulama Geliştirme
Emlak ve Emlak

Gayrimenkul, sürekli genişleme modunda olan böyle bir iştir....

Fitness Uygulaması Geliştirme
Fitness

Sağlıklı yaşam için spor salonları artık evimizde...

E-ticaret Geliştirme
E-ticaret ve Alışveriş

E-ticaret işi patlama aşamasında. Web tabanlı işletme prosedürü aktardı...

Çamaşırhane Uygulaması Geliştirme
Kuru Temizleme

Artık yüksek fonksiyonel hizmet sunan müşterileriniz için market deneyimini yeniden yaratabilirsiniz...

Evlilik Uygulaması Geliştirme
Evlilik

AltTab Web Tasarım, bu dünyada kullanıcı dostu uygulamalar, yazılımlar geliştirmesi ile ünlüdür...

Sağlık Uygulaması Geliştirme
Sağlık ve Eczacılık

AltTab Web Tasarım, bu dünyada kullanıcı dostu uygulamalar, yazılımlar geliştirmesi ile ünlüdür...

Akış Uygulaması Geliştirme
Medya ve Eğlence

AltTab Web Tasarım, bu dünyada kullanıcı dostu uygulamalar, yazılımlar geliştirmesi ile ünlüdür...

 
Seyahat Web Sitesi Geliştirme
Seyahat ve Turizm

AltTab Web Tasarım, bu dünyada kullanıcı dostu uygulamalar, yazılımlar geliştirmesi ile ünlüdür...

 

Etiket: Web Tasarım, Web Yazılım, Kurumsal Web Tasarım, SEO, CMS, Web Danışmanlık,

Web Sitesi Tasarımı, Web Design, Profesyonel Web Tasarım, Yazılım Hizmeti,

AltTab Web Tasarım

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin
Yandex.Metrica