Mobi̇l Uygulama Geli̇şti̇rme
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME
MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME
Mobil uygulama geliştirme hizmetleri söz konusu olduğunda, rekabetçi bir dijital dünyada marka görünürlüğü oluşturmak ve genişletmek isteyen tutkulu girişimciler için ana akım bir çözüm haline gelmiştir. AltTaB Web Tasarım olarak müşterilerimizi, uygulamanın tasarımında, hislerinde ve özelliklerinde üstün olduğu için uygulamalarını profesyonel bir lige ayırmaya yardımcı olan çevik metodolojilerle memnun ediyoruz.

Özel Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetlerinin Faydaları

Mobil uygulama geliştirme hizmetleri söz konusu olduğunda, rekabetçi bir dijital dünyada marka görünürlüğü oluşturmak ve genişletmek isteyen tutkulu girişimciler için ana akım bir çözüm haline gelmiştir. AltTab Web Tasarım olarak müşterilerimizi, uygulamanın tasarımında, hislerinde ve özelliklerinde üstün olduğu için uygulamalarını profesyonel bir lige ayırmaya yardımcı olan çevik metodolojilerle memnun ediyoruz.

Mobil mühendislik departmanlarından oluşan ekibimiz, uygulamanın kalitesini, istikrarını ve kullanılabilirliğini garanti ettikleri için profesyonel olarak eğitilmiş geliştiriciler oldukları için onlarca yıllık deneyime sahip uzmanları barındırır. İster hibrit ister yerel bir uygulama olsun, iyi ve profesyonel olarak geliştirilirse yatırımınızın geri dönüşünü en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur.

Şimdiye kadar 500'den fazla mobil uygulama inşa ettik ve ekibimiz eğitim, seyahat, sağlık ve daha fazlası gibi farklı sektörlerde çok çeşitli alan adlarıyla çalıştı. Projenizi tam bir dürüstlük ve profesyonel metodolojilerle inşa ettiğimizde uygulamanız kesinlikle avantajlı ve daha iyi bir şekilde ayakta kalacaktır.

Kurumsal Mobil Uygulama Geliştirme- Sektörde Sürekli Bir Evrimdir

AltTab Web Tasarım , örgütteki ön cephe çalışanlarından ve üst düzey yöneticilerden gelen hiyerarşik pozisyonlar sunan 'güvenli ve optimum' çözümlere hizmet vermektedir.

Uygulama geliştirme konusunda uzman geliştirici ve tasarımcı ekibimizin kapsamlı bilgisi, firmanın yanı sıra doğru yaklaşımı bulmamızı ve mobil uygulama geliştirmeye doğru ve en uygun çözümü sunmamızı sağlar. Çalışanların yetersiz üretkenliğinin yanı sıra veri güvenliği risklerini içeren tüm hataları ele alırken onlara hizmet veriyoruz.

Mobil uygulama geliştirmenin ideal kontrol listesinin her Yapılması ve Yapılmasınmış'ını geçmeyi mümkün kabilecek benzer bir alanda yılların deneyimini barındıran bir uzman ekibimiz var.

Kuruluşunuz için satış yönetimi, üretkenlik ve çalışanların eğitimi gibi amaçları içeren çeşitli uygulamalar sağlayabilir. AltTab Web Tasarım ayrıca perakende, seyahat, finansal hizmetler ve daha fazlası dahil olmak üzere 'sektöre özel' firmalar için özelleştirilmiş uygulama geliştirme çözümleri sunmaktadır.

Çevik Mobil Uygulama Geliştirme - İş Metodolojisi

AltTab Web Tasarım  gibi deneyimli bir mobil uygulama geliştirme şirketi seçmek, şirketiniz için başarılı sonuçların ve daha iyi gelirlerin öngörülebilirliğine yardımcı olur.

Her adımda zamanınızın ve yatırımınızın optimizasyonuna yardımcı olduğu için çevik süreç tarafından desteklenen proaktif yaklaşımı görmek çok önemlidir. Firmanın gereksinimini karşılamaya yardımcı olan ve beklentilerin çok iyi aşılmasında yardımcı olabilecek çevik bir yaklaşımla dijital bir ürün alabilirsiniz.

web tasarım

Strateji ve Danışmanlık

Pazar anlayışı ile desteklenen inovasyon danışmanlığı ve teknolojisini seçmek, firmanız için başarı odaklı uygulamanın geliştirilmesine yardımcı olur

web tasarım

UX ve Tasarım

İş hedefleriyle birlikte kullanıcıların ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olduğu için dijital araçlar ve Omni kanalları ile kullanıcı odaklı yaklaşıma yardımcı oluyoruz

web tasarım

Mühendislik ve Teslimat

AltTab, değişiklikleri zamanında ele alan en yüksek verimliliğe hizmet ettiği için mobil uygulama geliştirme konusundaki yinelemeli yaklaşımıyla bilinir.

web tasarım

QA ve Optimizasyon

AltTab, kalite güvencesi ve optimizasyon için içgörüler sağlayan yeni ürünleri ve uygulamaları markanın dijital altyapısına entegre eder.

 

 

 

Mobil Uygulama Geliştirme için Kullanılan Teknoloji Yığını

  • Ios: Hızlı, Objective-C, X-Code

  • Android: Java, Kotlin, Android Stüdyosu

  • Platformlar Arası: Flutter, React Native, Ionic, JavaScript, HTML 5

  • Veritabanı: Firebase, Redis, PostgreSQL, MongoDB, MySQL, DynamoDB, Oracle, SQLite

  • Tasarım Araçları: Illustrator, AdobeXD, Photoshop, After Effects, Sketch, Figma, InVision, Zeplin

 

Mobil Uygulama Geliştirme İçin Takip Ettiğimiz Kodlama Standartları

AltTab Web Tasarım teknolojileri her zaman kaliteyi öncelik olarak koruyarak birinci sınıf hizmetler sunmaya istekli olmuştur. Uygulamayı geliştirirken, kodun okunabilirliğini ve sürdürülebilirliğini artırmak için takip etmeyi istediğimiz belirli kodlama standartları vardır.

  • Stabil: Uygulamayı firmaya vermeden önce güvenlik ve istikrarı sağlıyoruz. Kod kararlılığını ve ürünleri kontrol etmek için farklı test araçları kullanmamız ile tanınırız.

  • Akıllı: Teknik riski önlemek ve azaltmak ve daha uzun bir vadede herhangi bir hataya veya hataya karşı dayanıklı hale getirmek için akıllı kodlama kullanıyoruz. Kullanıcıların son kodlamadan önce ulaşması için bir dizi eylem planlıyoruz.

  • Reusable: Kod yeniden kullanılabilirliği temel olarak geliştirme süresini ve artıklığı azaltır. AltTab Web Tasarım için kodun optimizasyonu gereklidir ve kodu yeniden oluşturarak elde ediyoruz.

  • Basit: Karmaşık olmayan kod temelde profesyonel olan ve diğer geliştiriciler tarafından anlaşılabilen kod dizisi ve serisidir. Yaygın olarak kabul edilen Karmaşık olmayan kod yazıyoruz.

 


Hitap Ettiğimiz Sektörler

Verimliliklerini ve etkinliklerini artırmak için hizmetlerimizi ve çözümlerimizi sunarken kapsamlı iş dikeyleri yelpazesinin her yönünü ele alıyoruz. Özel olarak tasarlanmış çözümlerimizi kullanarak, aşağıdakiler gibi birden fazla endüstrinin ihtiyacını karşılıyoruz

 

 Market Uygulaması Geliştirme
Online Bakkaliye

Artan rekabetle birlikte, market işleri bir perakende mağazasından daha fazlasını gerektiriyor...

Gıda Sipariş Uygulaması Geliştirme
Yemek ve Restoranlar

Son birkaç yılda çevrimiçi yemek sipariş web siteleri işinde bir artış oldu...

E-öğrenme Uygulaması Geliştirme
Eğitim ve Öğretim

Mobil uygulamalar hayatımızın önemli bir parçası haline geldi. Sadece isteyip istemediğinize bakılmaksızın...

Taksi Rezervasyon Uygulaması Geliştirme
Online Taksi

Son zamanlarda Taksi rezervasyon uygulamasında ve Bisiklet taksi uygulaması geliştirmesinde bir artış oldu...

Gayrimenkul Uygulama Geliştirme
Emlak ve Emlak

Gayrimenkul, sürekli genişleme modunda olan böyle bir iştir....

Fitness Uygulaması Geliştirme
Fitness

Sağlıklı yaşam için spor salonları artık evimizde...

E-ticaret Geliştirme
E-ticaret ve Alışveriş

E-ticaret işi patlama aşamasında. Web tabanlı işletme prosedürü aktardı...

Çamaşırhane Uygulaması Geliştirme
Kuru Temizleme

Artık yüksek fonksiyonel hizmet sunan müşterileriniz için market deneyimini yeniden yaratabilirsiniz...

Evlilik Uygulaması Geliştirme
Evlilik

AltTab Web Tasarım, bu dünyada kullanıcı dostu uygulamalar, yazılımlar geliştirmesi ile ünlüdür...

Sağlık Uygulaması Geliştirme
Sağlık ve Eczacılık

AltTab Web Tasarım, bu dünyada kullanıcı dostu uygulamalar, yazılımlar geliştirmesi ile ünlüdür...

Akış Uygulaması Geliştirme
Medya ve Eğlence

AltTab Web Tasarım, bu dünyada kullanıcı dostu uygulamalar, yazılımlar geliştirmesi ile ünlüdür...

 
Seyahat Web Sitesi Geliştirme
Seyahat ve Turizm

AltTab Web Tasarım, bu dünyada kullanıcı dostu uygulamalar, yazılımlar geliştirmesi ile ünlüdür...

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin
Yandex.Metrica