Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
WEB TASARIM

WEB TASARIM

Sizi bir otorite olarak konumlandıran ve müşteri adayları oluşturan bir web sitesi oluşturun. Web sitesi tasarımınız, kitlenizin ihtiyaçlarını karşılarken şirketinizin hedeflerini karşılamaya odaklanmalıdır. İkisini de iyi yapmak dengeleyici bir harekettir. Bu zorluğun üstesinden çıkmana yardım edeceğiz. Web siteniz sadece marka varlığınızın temel taşıdır, aynı zamanda gelir elde etmenin güçlü bir yoludur. Performans göstermeyen bir şeye neden para harcarsın ki?

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Mobil uygulama geliştirme hizmetleri söz konusu olduğunda, rekabetçi bir dijital dünyada marka görünürlüğü oluşturmak ve genişletmek isteyen tutkulu girişimciler için ana akım bir çözüm haline gelmiştir. Alt TaB Web Tasarım olarak müşterilerimizi, uygulamanın tasarımında, hislerinde ve özelliklerinde üstün olduğu için uygulamalarını profesyonel bir lige ayırmaya yardımcı olan çevik metodolojilerle memnun ediyoruz.

WEB YAZILIM

WEB YAZILIM

Yazılım, web ve mobil uygulamaların geliştirilmesi de dahil olmak üzere kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunuyoruz; yazılım uygulaması, entegrasyonu ve desteği; ve dünyanın dört bir yanındaki devlet ve ticari şirketlere danışmanlık yapmak. Ekibimiz, BT alanında 20 yılı aşkın deneyime ve Akıllı Şehir, Eğitim, Blockchain, BigData, web portalları, iş zekası ve diğerleri alanında tamamlanmış projelerden oluşan bir portföy içerir. Birçoğu dünyanın önde gelen teknoloji şirketleri tarafından proje yöneticisi, ürün yöneticisi, sistem mimarı vb.

DİJİTAL PAZARLAMA HİZMETLERİ

DİJİTAL PAZARLAMA HİZMETLERİ

Dijital pazarlama çağında, işletmeler için en büyük zorluklardan biri çevrimiçi ve çevrimdışı pazarlama çabalarını bölmektir. Bilgiyle güçlendirilmiş müşteriler bugünlerde daha talepçi ve yakalanması zor hale geldi ve bu nedenle pazarlamacılar, yüksek oranda bağlantılı mesajlarla birleşik ve hedefli bir izlenim oluşturmak için ilgili çabaları kullanmalıdır.

CRM GELİŞTİRME

CRM GELİŞTİRME

CRM – Müşteri İlişkileri Yönetimi – İş Geliştirme Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) uygulamaları, satış verimliliğini artırarak ve pazarlama prosedürlerini yükselterek kuruluşların ilişkilerinin verimliliğini iyi organize etmelerini sağlar. Tam özellikli özelleştirilmiş CRM çözümü, işletmelerin iş kriterlerine uygun hayati müşteri noktalarını ortaya çıkmasına yardımcı olur.

GOOGLE ADS

GOOGLE ADS

Yeni müşterileri kapınıza getirecek tıklama başına ödeme stratejileri. Google reklam kampanyaları, satışları artırmak ve web sitenize yeni trafik getirmek için hızlı ve uygun maliyetli bir yoldur. Özenle oluşturulmuş Google reklam kampanyalarımız, yatırım getirinizi beklememeniz için gerçek sonuçları hızlı bir şekilde getirmek üzere tasarlanmıştır.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

İnsanlar işletmenizi veya hizmetlerinizi aradığında sizi mi buluyorlar yoksa rakiplerinizi mi buluyorlar? Arama motoru optimizasyon stratejinizi ihmal ettiyseniz, rakiplerinizi bulma olasılıkları yüksektir. Harika bir SEO stratejisi, web sitenizi arama motoru sonuçlarının birinci sayfasında konumlandırmaya yardımcı olarak web sitenizin organik sıralamasını güçlendirir ve sizinle iş yapma olasılığı en yüksektir.

DİJİTAL MARKALAŞMA

DİJİTAL MARKALAŞMA

Hikayenizi çevrimiçi olarak anlatan unutulmaz bir dijital marka oluşturun. Markanız bir işletme olarak kimliğinizdir. Markanız hikayenizi en etkili şekilde anlatmıyorsa, sizi sekteye uğratıyor demektir. Bir logodan, bir slogandan veya renk düzeninden daha fazlasıdır.

METİN YAZARLIĞI

METİN YAZARLIĞI

Metin Yazarlığı kullanıcıları müşteri adayına dönüştürmek için doğru mesajlaşmayı oluşturun. Profesyonel metin yazarlığı, iyi web sitelerini harika web sitelerinden ayıran şeydir. İşletmenizle ilgili her şey gibi, metin yazarlığı da zaman, uygulama ve bilgi ile geliştirilen bir beceridir.

KURUMSAL KİMLİK

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal Kimlik Tasarım Hizmetleri, Kurumsal Kimlik Tasarım Şirketi Markanıza benzersiz ve kapsamlı bir görsel konsept sanın. BluCactus olarak Kurumsal Kimlik Tasarım Hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimizin işlerinin en büyük güçlü yönlerini gösteren basit, unutulmaz ve kalıcı marka görselleri oluşturmaya odaklanıyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin
Yandex.Metrica