Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda
hakkımızda

AltTab Web Tasarım , 2005 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana internet tabanlı yazılım ve arama motoru optimizasyonu konularında hizmet vermektedir. Sistem ve yazılım mühendisliği alanlarında en son teknolojiyi görsel sanat unsurları ve kolay ve anlaşılabilir kullanıcı arabirimi tasarımı ile birleştirerek müşterilerine interneti en etkin biçimde kullandırmayı amaç edinmiştir.

İnternet teknolojileri anlamında, web tasarımı, domain tescilli, hosting, interaktif cd tasarımı ve basımı, internet projeleri işlerini başarı ile yürütmektedir.

Web tasarım sektöründe özellikle internet sitelerini arama motoru dostu tasarlayan, arama motorları tarafından sevilen Xhtml ve CSS kodlama yapısı kullanan, ayrıca mobil aygıtlar için ( iphone, android ) yazılımlar hazırlayan bir firmayız.

Alttab Microsoft İşletim Sistemleri ve ağları üzerinde uzmanlaşmış teknik servis ve yazılım ekibiyle teknolojiyi bugünkü haliyle kullanmakta, dünya standartlarındaki güçlü teknik altyapısı ile %100 müşteri memnuniyetinden ödün vermeksizin yaratıcı teknoloji çözümleri sunmaktadır.

Alttab, farklı sektörlere hitabeden sayısız internet tabanlı programlama hizmetinin yanında, yüksek kapasiteli, hızlı, gelişmiş internet sunucularında yayınlama ve ilgili tüm hizmetleri birinci elden kesintisiz olarak vermektedir. Müşteriler için hedef internetin %100 verimle kullanılabilmesini sağlayabilmekdir.

Alttab, Türkiye’deki internet ihtiyaçlarına paralel olarak gerekli altyapı yatırımlarını yaparak, Amerika’da bulunan sunucularının yanında, Türkiye tabanlı sunucuları ile altyapısını daha da güçlendirmiştir. Alttab, müşteriye hızlı ve doğru çözümleri üretmek için hazır olan MCSE & MCP Sertifikalı personeli ve görsel sanat çözüm ortakları ile her türlü sorunuza cevap vermeye hazı

ALTTAB WEB TRASARIM’IN SUNDUĞU TEMEL HİZMETLER

Hosting Hizmetleri,

Arama Motoru Optimizasyonu,

Sosyal Medya Yönetimi,

Kurumsal Posta Barındırma,

Alan Adı Tahsis Hizmeti (domain registration, domain parking),

Kurumsal Mail ve Sunucu Hizmetleri,

SSL Sertifika Satışı ve Kurulumu,

Web Tasarım ve Web Program Çözümleri,

Mobil Aygıtlar İçin İnternet Sitesi,

Alışveriş Sitesi Tasarımı,

Web programlama ve web tabanlı yazılım geliştirme hizmetleri,

Portal site kurulumları ve e-ticaret uygulamaları,

E-Marketing Çözümleri (Duyuru mail gönderim sistemleri),

Mobil Uygulama Çözümleri,

Özel Çözümler

 

0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Uzmanlıklarımızdan Bazılarını Burada Bulabilirsiniz
WEB TASARIM %98
WEB YAZILIM %95
MOBİL UYGULAMA %100
GOOGLE SEO %90
CRM GELİŞTİRME %98
Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin
Yandex.Metrica