Özelli̇kler Neler?
Buradasınız: Anasayfa / Özelli̇kler Neler?
Özelli̇kler Neler?
Web Tasarım , Web Yazılım Hizmet Özellikleri
Google Optimize
Google Optimize, web sitesi ve açılış sayfalarının iyileştirilmesine yardımcı olmak için Google Analytics ve Google Ads ile entegre edilen bir A/B test ve analiz platformu olarak ifade edilebilir. Vermiş Olduğumuz Web Tasarım Hizmeti Google İle tam Optimize'dir
Responsive Tasarım
Hazırlamış Olduğumuz Web Tasarım'lar Tamamen Responsive Tasarım" 'a Sahiptir. Bu Sayede Web Sitenize Hangi Cihazdan Erişim Sağlanırsa Sağlansın ( PC, Telefon, Tablet vs.. ) Tam Uyumlu Bir Şekilde Gözükecektir.
Özelleştirilebilir Admin Paneli
Hazırlamış Olduğumuz Web Tasarım'lar Tamamen Özelleştirilebilir Admin Paneline Sahiptir. Bu Sayede Kod vs.. ile Uğraşmadan Yapmak İstediğiniz Her şeyi Admin Paneli Üzerinden Kolayca Yapabilir Dilediğiniz Özelleştirmeyi Yapabilirsiniz.
Font, Paragraf ve İçerik Hizalamaları
Web sitenizin içeriğinin kolay okunması, sayfalar arası kolay geçiş sağlaması ziyaretçileriniz için oldukça büyük önem taşır. Bu yüzden web tasarım çalışmalarında içeriklerinizin düzenini de ön planda tutuyoruz. İçerik başlığı ile içeriğinizin arasındaki mesafe, satırlar ve paragraflar arasındaki boşluklar az ya da çok olmayacak şekilde standart olarak ayarlanmalıdır.
Gereksiz Kodlardan Uzak Durmak
Web sitenizde kullanmadığınız css ya da javascript dosyalarını kaldırmalısınız. Yalın bir web tasarım sürecinde web sitenizde hiçbir gereksiz kod bulundurmuyoruz. Ek olarak iframe etiketi ile harici sitelerden çekilen kaynakları da web sitenizde barındırmamalısınız. Manşet haberler, maç sonuçları veya hava durumu gibi gereksiz eklentileri web sitenizde bulundurmamanız web sitenizin başarılı olması için önemlidir.
Google SEO
SEO çalışmaları birkaç kelime ile sıralama yükseltmenin oldukça ötesinde uygulanması gereken profesyonellerin yardımına ihtiyaç duyacağınız önemli bir süreçtir. SEO ülkemizde arama motorlarında üst sıralara çıkmak olarak bilinse de SEO çalışmalarının amacı kullanıcıların arama sorgularına göre en doğru bilgilere ve hizmetlere ulaşabilmeleri, hizmet veren ya da ürün satanlar için ise bu hizmet ve ürünleri en doğru şekilde kullanıcılara sunmalarıdır.
Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin
Yandex.Metrica